Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

TP-Link uvedl Bluetooth reproduktor

Společnost TP-Link přichází na trh s Bluetooth reproduktorem Groovi Ripple, který je určen pro bezdrátové přehrávání hudby z mobilních zařízení.

Novinka s celým názvem TP-Link Groovi Ripple BS1001 dokáže přehrávat audio obsah z mobilů, tabletů a dalších zařízení disponujících podporou technologie Bluetooth, a to až na vzdálenost 20 metrů.

Výrobce reproduktoru, který je u nás známý spíše jako producent síťových prvků, těží z toho, že mobilní přístroje mají už ze své definice většinou nekvalitní a dutý zvuk. Jeho zařízení je velké asi 10 x 10 x 4 cm a váží jen 175 gramů, přičemž osazený reproduktor je na danou kategorii výjimečně velký.

Groovi Ripple

K dispozici uživatelům je gumová rukojeť pro zavěšení reproduktoru, případně jeho usazení na stole či jiné podložce. Stojan vzniklý z rukojeti zároveň reproduktor od podložky izoluje a tlumí tak vibrace.

Mezi další výbavu se řadí akumulátor s kapacitou 750 mAh s výdrží až čtyři hodiny nepřetržitého poslechu hudby. Z USB 5V/500 mA pak nabití na 100 % kapacity proběhne za zhruba 2 hodiny.

Reproduktor TP-Link Groovi Ripple zakoupíte na českém trhu již nyní za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč včetně DPH.

 

Zdroj: TZ TP-Link

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.