Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Twitter umožní tweetovat delší obsah

Americká společnost Twitter podle nových informací uvažuje o tom, že by odstranila či alespoň zmírnila limit 140 znaků, který v současné době platí pro tzv. tweety.

Poté, co Twitter minulý měsíc oficiálně odstranil limit počtu znaků pro přímé zprávy, společnost uvedla, že o uvolnění limitu pro běžné tweety neuvažuje. Jak však nyní napsal portál Re/Code, americká společnost údajně pracuje na novém produktu, který 140znakový limit obsahovat nebude. Podle nejmenovaných zdrojů Re/Code Twitter představí „produkt“, který uživatelům umožní na jeho sociální síť umisťovat delší obsah. Kromě toho management Twitteru údajně zvažuje, že uživatelům při tweetování přidá dalších 10 znaků. Zda a kdy k tomuto uvolnění dojde, však zatím není jasné.


Podle listu Wall Street Journal za navrhovanými změnami stojí dočasný šéf Twitteru Jack Dorsey. Zvýšení limitu 140 znaků může být přesně to, co Twitter nyní potřebuje. Známé sociální síti se totiž v poslední době nedaří lákat nové uživatele ani inzerenty. Kromě toho nemá Twitter stálého šéfa, i když v této souvislosti se mluví právě o Dorseym.

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.