Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

V roce 2015 měli piráti největší zájem o Hru o trůny

Seriál Hra o trůny byl podle nových statistik portálu TorrentFreak tím vůbec nejpopulárnějším mezi počítačovými piráty v roce 2015.

Poslední díl Hry o trůny si stáhlo 14,4 milionu lidí, přičemž více než polovina stažení proběhla během týdne poté, co se tento díl objevil v televizi. Pro srovnání, premiéru na stanici HBO sledovalo pouze 8,1 milionu diváků. To, že byla Hra o trůny v letošním roce mezi piráty hitem, bylo možné předpovídat již z toho, že v červnu tohoto roku jeden díl tohoto seriálu trhl absolutní rekord v počtu peerů, kteří jej sdíleli najednou (258 131).


Na druhém místě mezi nejoblíbenějšími pirátskými seriály skončil Walking Dead (6,9 milionu stažení) a třetí Big Bang Theory (4,4 milionu stažení). První pětku uzavřely seriály Arrow a The Flash s 3,9 a 3,6 miliony staženími. TorrentFreak získal data z několika zdrojů včetně statistik z veřejných trackerů BitTorrentu. Jak dodává TorrentFreak ve své zprávě, v poslední době je také jasně viditelný trend, podle kterého mají uživatelé zájem o video ve vyšší kvalitě - nejvíce jsou stahovány seriály v 480p kvalitě.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.