Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Ve vyhledávači Google na mobilních zařízeních se začnou objevovat tweety

Google tento týden na svém oficiálním blogu oznámil, že uzavřel smlouvu s Twitterem, díky níž bude od nynějška mobilní verze vyhledávače amerického gigantu indexovat i tzv. tweety.

Díky nové dohodě budou uživatelé Googlu moci vyhledávat konkrétní twitterové účty, tweety či hashtagy, aniž by museli otvírat svou mobilní aplikaci Twitter či mobilní webový prohlížeč. Jak uvedl na svém blogu Google, uživatelům se díky novému spojenectví budou zobrazovat nejen archivní tweety, ale také tweety odesílané v reálném čase. Ať už ho máte rádi či nikoli, Twitter je v současné době jedním z nejlepších zdrojů pro hledání toho, co se právě ve světě děje - i když zprávy, které se na oblíbené sociální síti objevují, nemusejí být vždy zcela přesné.

 

Pro Twitter je dohoda s Googlem dobrou zprávou z toho důvodu, že rozšíří jeho dosah. Při zveřejňování výsledků za uplynulé čtvrtletí Twitter totiž oznámil, že i když má 302 milionů měsíčních aktivních uživatelů, je stále ve ztrátě. Management společnosti se tak snaží dělat všechno proto, aby pro svou sociální síť získal nové uživatele, jelikož noví uživatelé se rovnají dalším příjmům.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.