Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Vyhledávač od Googlu vás nyní naučí připravovat koktejly

Google představil nové vylepšení pro svůj internetový vyhledávač, díky kterému si nyní budete moci jednoduše hledat recepty a další informace o svých oblíbených koktejlech.

Díky přehledným instrukcím „krok za krokem“ bude podle Googlu schopný udělat si doma svůj oblíbený koktejl opravdu kdokoli. U každého receptu lze navíc zobrazovat návrhy na jeho vylepšení a také informace týkající se příležitostí, k nimž se daný koktejl hodí. Jelikož je funkce propojená s tzv. Google Knowledge Graph, nezobrazí se pouze seznam nějakých koktejlů, ale těch, které jsou aktuálně na internetu nejpopulárnější. To Google zjišťuje analýzou dat z externích zdrojů, jakými v tomto případě mohou být webové stránky zabývající se právě koktejly a gastronomií.

                    
Z uvedeného je zřejmé, že seznam návodů na přípravu koktejlů se bude v čase neustále měnit. Nová funkce je dostupná jak na desktopu, tak na mobilních zařízeních - do vyhledávače stačí pouze napsat frázi typu „Jak udělám Mojito?“ nebo „Příprava Margarity“ a postupovat podle zobrazeného návodu. 

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.