Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Windows 10 mají 270 milionů uživatelů

Americká společnost Microsoft oznámila, že její nový operační systém Windows 10 v současné době používá již přes 270 milionů lidí.

Jak na vývojářské konferenci Build v San Franciscu uvedl šéf divize Windows Terry Myerson, v 270 milionech uživatelích Windows 10 jsou zahrnuti lidé, kteří tento operační systém mají nainstalovaný jak na počítačích, tak na smartphonech, tabletech či konzoli Xbox One. Co je však možná ještě zajímavější, než aktuální počet uživatelů Windows 10, jsou nové informace týkající se chystaného velkého balíčku aktualizací s označením Windows 10 Anniversary Update.


Tento balíček aktualizací přinese řadu nových funkcí a vylepšení včetně podpory autorizace uživatele pomocí Windows Hello pro aplikace a webové stránky, Windows Ink, zpřístupnění aplikaci Universal Windows Platform pro konzoli Xbox One, proaktivní návrhy asistentky Cortany, možnost přistupovat ke Cortaně skrze uzamčenou obrazovku, hudbu na pozadí u Xbox One a další. Windows 10 Anniversary Update, jenž bude vydán v létě, na Windows 10 taktéž přinese příkazovou řádku známou z Linuxu.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.