Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Windows 10 Tech Preview testuje přes 1,5 milionu lidí

Microsoft oznámil nové statistiky týkající se jeho Windows Insider Programu, jehož účastníci mohou testovat mimo jiné nové verze Windows 10.

Ze statistik vyplývá, že v prosinci měl program 1,5 milionů účastníků, z nichž 450 tisíc Microsoft označil jako "velmi aktivní", což znamená, že využívají své buildy Windows 10 každodenn. "Odezva, kterou dostáváme z Windows Insider Programu, nás neustále udivuje," napsal Microsoft na oficiálním blogu s tím, že účastníci programů používají Windows 10 Preview aktivněji než předchozí zkušební verze tohoto OS. Pro americký gigant je Insider Program velmi důležitý, jelikož mu umožňuje opravovat chyby v systému před jeho zpřístupněním pro koncové uživatele.


Microsoft díky jednomu testerovi například odhalil, že ikonu OneDrive bylo možné nahradit ikonou Outlooku, což "by bylo pomocí automatizovaného testování či jinými způsoby velmi obtížné zjistit". I když v tomto případě jde spíše o drobnost, jak dodal Microsoft, jeho inženýři již opravili téměř 1 300 dalších děr. Zveřejnění statistik přichází jen týden poté, co Microsoft oznámil, že 21. ledna příštího roku uspořádá ve své centrále v Redmondu speciální konferenci týkající se Windows 10.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.