Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Yahoo ukončí do září tucet svých služeb

Yahoo oznámilo, že v rámci svého nového strategického plánu ukončí tucet svých služeb a bude se nadále zaměřovat pouze na klíčové produkty.

Ode dneška již nefungují služby Yahoo Axis, Yahoo Browser Plus, Yahoo Citizen Sports a Yahoo WebPlayer. Axis byl sérií doplňků pro prohlížeče a mobilních aplikací, jež měly urychlovat hledání na internetu. Plug-in Browser Plus uživatelům umožňoval přidávat jiné funkce bez toho, aby museli zavřít a znovu otevřít relaci. Citizen Sports byl portál určený k interakci mezi sportovními fanoušky a díky Yahoo WebPlayer mohli administrátoři přidávat na své weby audio a video.


Během tohoto měsíce pak budou ukončeny služby Foxy Tunes, Yahoo RSS Alerts, Yahoo Neighbors Beta, AltaVista, Yahoo Stars India a Yahoo Downloads Beta. Pravdou je, že tyto služby drtivé většině uživatelů chybět nebudou, jelikož o nich nikdy neslyšeli - kromě Altavisty. AltaVista byl jeden z nejpopulárnějších vyhledávačů v devadesátých letech, jenž Yahoo ovládlo v roce 2003. V současné době jde spíše o skin pro vlastní vyhledávač Yahoo. Do konce září navíc budou ukončeny Yahoo Local API a Yahoo Term Extraction API.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.