Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Yahoo ukončuje provoz dalších služeb

Yahoo na jaře minulého roku ukončil provoz několika služeb, které již nebyly příliš navštěvované nebo nezapadaly do jeho dlouhobé strategie, v rámci níž se chce soustředit pouze na klíčové produkty. Nyní čistka pokračuje.

Během uplynulého roku americká společnost vyhodnocovala (ne)úspěšnost svých dalších produktů a služeb, přičemž se nyní rozhodla některé z nich opět zrušit. V dubnu byl ukončen provoz služby Newlook a bylo znemožněno generovat reporty na Yahoo Finance. V květnu pak "padly" bookmarks.yahoo.com a tento týden bylo oznámeno ukončení provozu Yahoo People Search. Dále Yahoo nyní ukončilo provoz xobni.com a Smartr Product Suite primárně proto, že jejich funkce byly již inkorporovány do Yahoo Mail.


V červvenci pak bude z Chrome Web Store odstraněn Yahoo Toolbar a místo něj bude společnost nabízet Yahoo Extension pro Chrome. Konce se 31. července dočká také stránka zaměřená na ženy s názvem Yahoo Shine a v ten samý den bude ukončen i provoz voices.yahoo.com. Na konci srpna pak podle dostupných informací ukončí své fungování contributor.yahoo.com. Yahoo se tak bude zaměřovat pouze na čtyři klíčové oblasti: vyhledávání, komunikaci, digitální časopisy a video spolu s dvěma úspěšnými službami: Flickrem a Tumblr.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*