Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

22.03.18
Mozilla po skandálu stahuje reklamy z Facebooku

Facebook po skandálu Cambridge Analytica zažívá nejen silný odpor spotřebitelů, ale zároveň začíná pociťovat i finanční dopady.

21.03.18
Najděte bezpečnostní zranitelnosti, Netflix vás odmění

Bezpečnostní úniky a zranitelnosti jsou stále běžnější, a tak mnoho společností podniká další kroky k zajištění bezpečnosti informací svojí uživatelské základny.

15.03.18
Nejnovější „facelift“ Outlooku už i pro běžné uživatele

Web Microsoftu Outlook.com, zaměřený na produktivitu, se poslední dobou příliš neměnil. Poslední velká vizuální změna této e-mailové (a kalendářové) platformy se odehrála už v roce 2015, kdy se objevila podpora aplikací...

15.03.18
Přístupový bod od TP-Linku splňuje nejnovější standard Wi-Fi

Společnost TP-Link přichází na trh s přístupovým bodem (access pointem, AP) EAP225, který splňuje nejnovější standard Wi-Fi 802.11ac wave 2.

13.03.18
Malware Slingshot infikuje africké a blízkovýchodní routery

Společnost Kaspersky Labs odhalila sofistikovaný malware, který je podle všeho aktivní už šest let. Zákeřnost programu spočívá v tom, že se neinstaluje na počítače, ale na routery.

09.03.18
Dva v jednom: zařízení topí a zároveň těží kryptoměny

Francouzská společnost Qarnot se pochlubila novým zařízením, jež dokáže těžit kryptoměnu a zároveň vytopit (tedy ne vodou) váš domov.

08.03.18
Potvrzeno: Windows 10 S budou „režimem“ Windows 10 (2)

Joe Belfiore z Microsoftu potvrdil spekulace, že se „osekaný“ systém Windows 10 S stane „režimem“ Windows 10. Mělo by k tomu dojít někdy v průběhu příštího roku.

07.03.18
Potvrzeno: Windows 10 S budou „režimem“ Windows 10 (1)

Joe Belfiore z Microsoftu potvrdil spekulace, že se „osekaný“ systém Windows 10 S stane „režimem“ Windows 10. Mělo by k tomu dojít někdy v průběhu příštího roku.

07.03.18
BlackBerry žaluje Facebook, Instagram a WhatsApp kvůli patentům

Společnost BlackBerry v úterý podala žalobu na Facebook a dvojici jeho dceřiných firem, Instagram a WhatsApp, kvůli údajnému porušení patentu.

01.03.18
Na Geekbenchi se objevila skóre mobilních CPU Coffee Lake

V srpnu loňského roku ohlásil Intel svou osmou generaci mobilních CPU Kaby Lake Refresh. O měsíc později dorazily i desktopové čipy Coffee Lake. Nyní to dle databáze benchmarků na Geekbench vypadá, že druhá zmíněná řada dostane...

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*