Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

25.02.18
Většina PC s Windows 10 teď běží na Fall Creators Update

Microsoft v říjnu uvedl Windows 10 Fall Creators Update, tedy aktualizaci, která s sebou přinesla menší a středně velká vylepšení. Ta teď podle nejnovějších dat běží na většině počítačů s Windows 10.

19.02.18
Microsoft omylem zveřejnil omezení Windows 10 na ARM

Psal se prosinec 2016 a Microsoft právě oznámil svoje plány na plnohodnotné Windows 10 na zařízeních s ARM. O rok později firmy Asus, HP a Lenovo odhalily první laptopy tohoto typu.

14.02.18
Nová generace technologů potřebuje lekci v etice

Některé významné americké univerzity začínají nabízet předměty, které mají upozornit na etické problémy související s technologiemi.

13.02.18
Facebook už není tak cool, ztrácí mladší uživatele

Už léta se neoficiálně tvrdí, že Facebook je sociální síť pro starší lidi. Tato teorie je nyní podložena skutečnými čísly.

12.02.18
VLC 3.0 přidává podporu Chromecastu a další novinky

Populární přehrávač médií VLC je nyní ještě lepší díky podpoře Chromecastu, 360stupňových videí, technologii 3D Audio a vylepšenému uživatelskému rozhraní.

12.02.18
Z další směnárny kryptoměn někdo ukradl peníze

Vypadá to, že si kyberzločinci uvědomili, že dokážou vydělat mnohem víc peněz útoky na kryptoměnové směnárny než prostřednictvím tradičních metod typu ransomwaru.

11.02.18
Nvidia pracuje na navýšení dodávek grafických karet

Nedostatek grafických karet způsobený poptávkou těžařů kryptoměn nevykazuje žádné známky toho, že by měl polevit, nicméně Nvidia tvrdí, že dělá „všechno, co může“, aby navýšila dodávky.

10.02.18
Microsoft ukončuje projekt Windows S, nahrazuje ho S Mode

V květnu loňského roku Microsoft uvedl Windows S – osekanou verzi svého operačního systému – v snaze vyzvat Chrome OS od Googlu na trhu vzdělávání. Jeho projekt však nyní končí.

06.02.18
TP-Link představuje venkovní anténu v kutilském balení

Výrobce síťových zařízení TP-Link uvádí novou venkovní anténu TP-CPE610, kterou svým zákazníkům dodává v kutilském neboli „DIY“ balení.

05.02.18
Tvůrci sociálních médií se spojují v boji proti závislosti

Sociální média jsou problém, což přiznávají i jejich raní tvůrci. Organizace Center for Humane Technology je koalice, kterou vytvořili, aby společně bojovali proti závislosti na technologiích.

předchozí
předchozí
další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*