Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

25.03.19
Microsoft Edge postavený na Chromiu unikl na internet

Na internetu se objevily další detaily týkající se prohlížeče Microsoft Edge postaveného na jádru Chromium. Do očí bije především jasná podobnost prohlížečem Chrome. Edge už si teď dokonce můžete stáhnout a vyzkoušet.

23.03.19
Intel ustupuje od modulární platformy Compute Card

Modulární platformy znějí alespoň teoreticky jako moc dobrý nápad. Upgrade totiž v takovém případě stačí provádět jen na konkrétních komponentách, jejichž zastarání nemusí nutně znamenat koupi zcela nového počítače.

20.03.19
Google uvádí projekt Stadia, cloudovou službu pro streamování her pro všechny

Cloudové streamování her začíná být stále populárnější formou hraní. Svoje platformy už v tomto směru nabízejí Sony a Nvidia, na vlastních řešeních už pracují také Amazon a Microsoft.

20.03.19
Cílem Firefoxu 66 je zredukovat běžné online nepříjemnosti

Mozilla v úterý začala distribuovat novou stabilní verzi prohlížeče Firefox, jejímž cílem je minimalizace běžných nepříjemností, které nás potkávají na internetu.

20.03.19
Co je součástí nejnovější aktualizace Chromu?

Nejnovější verze populárního prohlížeče, Chrome 73, přichází s podporou progresivních webových aplikací na Macích a záplatami pro 60 zranitelností.

19.03.19
Mozilla uvádí bezplatnou službu pro sdílení souborů přímo v prohlížeči

Firefox Send je webová stránka, kterou může využívat kdokoliv pro přenášení souborů, a to zcela zdarma. Odkazy na tyto soubory mohou být nastaveny tak, aby vypršely za týden nebo méně, a počet stažení lze omezit.

18.03.19
Microsoft brzy začne upozorňovat uživatele Windows 7 na blížící se konec podpory

Microsoft má v plánu začít zobrazovat od dubna uživatelům Windows 7 hlášení, že se jejich operační systém blíží konci podpory.

12.03.19
Windows 10 začnou automaticky odstraňovat aktualizace působící problémy

Microsoft pro Windows 10 neustále vydává aktualizace a je tedy velká šance, že jste si někdy nainstalovali nějakou, která do vašeho systému přinesla nějaké problémy.

08.03.19
Používáte prohlížeč Chrome? Tak byste ho měli okamžitě aktualizovat

Google důrazně žádá všechny uživatele Chromu, aby si svoje prohlížeče okamžitě aktualizovali. A to po nalezení zranitelnosti nultého dne (zero-day), která potenciálním útočníkům může zprostředkovat přímý přístup...

07.03.19
Corning dělá na flexibilním skle pro skládací telefony

Společnost Corning kombinuje prvky svého ochranného skla Gorilla Glass s flexibilním Willow Glass, a tuhle kombinaci řešení by rád využil pro tvorbu výrobku přizpůsobeného na míru ohebným (či chcete-li skládacím) telefonům.

předchozí
předchozí
další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*